Edyta GorzawskaWiceprezes Zarządu

  Edyta Gorzawska, absolwentka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

  Jest Wiceprezesem Zarządu ED Investment Sp. z o.o., odpowiedzialna za finanse oraz kadry.

  Karierę zawodową rozpoczęła w 2003 roku, od pracy na Międzynarodowych Targach Katowickich, które należą do grona najbardziej liczących się organizatorów targów w Polsce. Uczestniczyła w całym procesie organizacji oraz szeregu szkoleń z zakresu sprzedaży i negocjacji handlowych.

  Od 2004 roku współpracowała , jako konsultant z firmą doradczą Damgor Consulting z Berlina w zakresie doradztwa gospodarczego , gdzie zdobyła wiedzę i doświadczenie z zakresu działalności spółek prawa handlowego oraz prowadzenia i zarządzania projektami.

  Zdobyte doświadczenie skłoniło ją do spróbowania własnych sił na polu biznesowym i w marcu 2006 roku rozpoczęła własną działalność gospodarczą : Serwis Informacji Gospodarczej GETINFO, którego celem jest minimalizowanie ryzyka w obrocie gospodarczym poprzez udostępnianie informacji o przedsiębiorstwach oraz osobach fizycznych, ich wypłacalności jak również aktualności i wiarygodności danych.

  Do stycznia 2010 pełniła funkcję Prezesa Zarządu Spectraling Sp. z o. o. , spółki zajmującej się prowadzeniem kompleksowych projektów tłumaczeniowych oraz zarządzaniem informacją wielojęzyczną.

  Aktualnie jest Prezesem spółki Getinfo S.A. z siedzibą w Krakowie, zajmującej się windykacją zagraniczną oraz informacją gospodarczą.

  Prywatnie pasjonuje się golfem, który nieodłącznie wiąże się z podróżami, jazdą na nartach oraz sztuką negocjacji i motywowania ludzi.